W ciągu roku mamy wiele okazji do świętowania, jedną z ważniejszych jest z pewnością rocznica ślubu, która wymaga odpowiedniej, romantycznej oprawy. W tym szczególnym dniu mieszkańcy Krakowa chętnie rezerwują stolik w restauracji CK Browar, która dzięki wspaniałej kuchni i nastrojowemu wnętrzu jest idealnym wyborem.

Specjalnie menu dla dwojga

W naszej restauracji w Krakowie nasi goście mogą skosztować najlepszych dań kuchni polskiej oraz galicyjskiej, która doskonale sprawdzi się na romantyczny wieczór. Zakochanym parom szczególnie polecamy płytę C.K. składającą się z wybornych mięs, m.in. golonki i żeberek, zapiekanych ziemniaków oraz kapusty zasmażanej. W naszej karcie nie zabrakło również lżejszych potraw, które zadowolą osoby liczące kalorie. Mogą one wybierać spośród urozmaiconych sałatek, dań z ryb czy też treściwych zup. Romantyczna kolacja nie obejdzie się również bez butelki smakowitego wina, dla naszych gości zebraliśmy najlepsze trunki z całego świata, które doskonale komponują się z naszymi daniami.

Zarezerwuj ulubiony stolik

CK browar cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Krakowa, dlatego zachęcamy do dokonywania rezerwacji na ten szczególny wieczór. Nasi goście mają do dyspozycji klimatyczne sale oddające ducha dawnych epok, oświetlone przydymionym światłem, z obsługą profesjonalnych kelnerów. A jeśli wspólny wieczór się nieco przedłuży zapraszamy do baru, otwartego do ostatniego klienta. Serwujemy tam przepyszne piwa i kolorowe trunki, które można zamówić także do kolacji.