Restauracja

   

Restauracja Kraków

Jak podkreślają zadowoleni klienci C.K. Browar, to restauracja w Krakowie , która spełnia najwyższe standardy , gwarantuje smaczne jedzenie i wyjątkowy klimat. Ten Cesarko - Królewski Browar w znakomity sposób łączy w sobie dwie kultury staropolską gościnność i austriacko-węgierską tradycję. Wykorzystując połączenie tych dwóch kultur udało się stworzyć miejsce, gdzie zaskakuje pyszna kuchnia, a klimat tego miejsca jest wyjątkowy, co podkreślają wszyscy którzy goszczą w C.K. Browar.

Restauracja w wyjątkowym klimacie

Nawiązanie do historii można zaobserwować zarówno w wystroju jak i w oferowanym menu restauracji. To jedyne takie miejsce w Krakowie, gdzie podawane są dania kuchni polskiej i austro-węgierskiej oraz warzone na miejscu dobre piwo - piwo z Krakowa.

 

Sala restauracyjna jest klimatyzowana i przestronna , urządzona w wyjątkowym stylu. Wystrój przywodzi na myśl stary austriacki fort wojskowy, a urozmaicona kolekcja obrazów jest świadkiem historii, która trwa.

Goście restauracji mogą liczyć na profesjonalną i miłą obsługę oraz smaczne, estetycznie podane jedzenie, w ofercie restauracja posiada liczne przystawki, dania obiadowe oraz pyszne desery. Wśród bogatej oferty smacznego jedzenia znajdują się także dania firmowe, które są specjalnością szefa kuchni.

 

Nasi Klienci mogą skosztować pysznych zestawów, takich jak:

  • Jadło Cesarsko-Królewskie
  • Wiener Schnitzel

Oferujemy również wiele innych dań z mięs, ryb, ale również z kuchni wegetariańskiej. Wśród oryginalnych propozycji nie brakuje także różnego rodzaju deserów, dodatków i napoi bezalkoholowych, jak i tych sprzedawanych dorosłym gościom restauracji.

Warto zapoznać się z menu restauracji i skosztować tego, co oferuje, a pewne jest, że smaki, które proponuje restauracja CK Browar staną się ulubionymi i na pewno będzie się chciało wrócić po więcej.