PUB

   

Pub w Krakowie

C.K Browar zlokalizowany w samym centrum Krakowa, to miejsce, idealne do tego by spotkać się z przyjaciółmi, spędzić czas ze znajomymi po pracy, czy świętować urodziny.

Ten pub został stworzonych dla wszystkich, którzy lubią klubowy klimat, atmosferę zabawy i dobrą muzykę, która poprawia humor.

C. K. Browar to PUB z niepowtarzalnym klimatem!

Na uwagę zasługuje wyjątkowy wystrój lokalu i wyśmienite piwo, które jest warzone na miejscu. Lokalne piwo, jedyne takie w Krakowie, podawane w specjalnych rurach lub kuflach, jest znakomitą atrakcją i urozmaici każdy wieczór.

Szeroki wybór smaków dobrego piwa sprawi, że każdy wieczór może inaczej smakować, a delektowanie się nim pozwoli poczuć prawdziwy smak wolności i pełni życia.

Jeśli chcesz spędzić wyjątkowy wieczór w miłej atmosferze, przy kuflu dobrego piwa oraz posłuchać muzyki, koniecznie musisz odwiedzić C.K Browar! W PUBie CK Browar Kraków możesz również zobaczyć najciekawsze mecze wraz ze swoimi przyjaciółmi. Wobec takiej propozycji nie sposób przejść obojętnie, gdyż tutaj można przekonać się jak tętni życiem Kraków.

Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu! Gwarantujemy dobrą rozrywkę na wysokim poziomie, a profesjonalni barmani, czekają na Twoje zamówienie!