Opinie o restauracji C.K. Browar

przejdź na Trip Advisor >>

    Długo szukałam lokalu, który serwuje naprawde dobre polskie jedzenie. CK okazał sie strzałem w 10 po kilku poprzednich niepowodzeniach. Jedzenie bardzo smaczne w przystępnych cenach. Możnaby popracować nad cyrkulacja powietrza w lokalu ale poza tym wszystko na plus.

  thumb Ola K
  1/01/1970

    Dobre krakowskie piwo, prawie zawsze można znaleźć wolne miejsce. Dobre jedzenie i miła obsługa. Polecam!

  thumb mobiy
  1/01/1970

    Od samego wejścia z dworu uderza duchota i wręcz smród smażonych frytek. Długi czas oczekiwania. Smaczne piwa w uczwiwej cenie.

  thumb Piotr E
  1/01/1970

    CK Browar to już legenda krakowskiego piwowarstwa. Ponad 20 lat tradycji zobowiązuje. Wreszcie udało mi się tam trafić. Trzeba przyznać, że wystrój, klimat, oświetlenie na najwyższym poziomie. Jeden z ładniejszych jaki w tego typu lokalach widziałem. Obsługa też bardzo profesjonalna. Piłem piwo pszeniczne. Bardzo smaczne....Więcej

  thumb Tomek0873
  1/01/1970

    Bardzo długi czas oczekiwania, piwo według mnie niezbyt dobre, przereklamowane. Niemniej jednak jest to ważny punkt na mapie wieczornych atrakcji w Krakowie i polecam wybrać się tam chociaż raz w życiu.

  thumb KucukTavsan
  1/01/1970

    Smaczne piwo. Jedzenie także smaczne i ładnie podane (porcje znaczne ale dopasowane do ceny). W restauracji są dwie części - typowo restauracyjna i barowa - dobry pomysł aby oddzielić te dwie strefy. Dobra lokalizacja, łatwo trafić. Ceny akceptowalne. Warto tutaj przyjść!

  thumb michal099
  1/01/1970

    Jedzenie średnie. Zamówiłem tace mięs gdzie cześć robiona była na świeżo ale cześć odgrzewana i zimna.. za to piwo pyszne

  thumb Artur W
  1/01/1970

    Długi czas oczekiwania oznacza nieraz, że mamy do czynienia z pysznymi posiłkami robionymi na bieżąco i nie odgrzewanymi. Niestety tutaj w smaku było dość kiepsko. Dodatkowo w lokalu jest dość tłoczno - ponoć ze względu na piwo własnej produkcji i smaczne. Posiłki dość drogie i...Więcej

  thumb krzysztofwatroba
  1/01/1970

    Bardzo dobre piwo tworzone na miejscu, tak samo jedzenie. Obsługa także bez zarzutu. Polecam zwłaszcza klasycznego austriackiego sznycla;-)

  thumb Maciek R
  1/01/1970