Deser najlepszym podsumowaniem obiadu

Po obfitej i smakowitej kolacji przeważnie prosimy o rachunek, żeby czym prędzej udać się do domu. Jednak wystarczy odczekać tylko chwilę, żeby obudziła się w nas nagła ochota na coś słodkiego. Dlatego warto skusić się też na smakowity deser, który będzie idealnym zwieńczeniem udanego posiłku. W CK Browar przygotowaliśmy kilka ciekawych pozycji, koło których nie sposób przejść obojętnie.

Deser na każdą pogodę

Chociaż lista słodkości w naszej restauracji w Krakowie nie jest zbyt długa, to staraliśmy się umieścić tam pozycję, które zadowolą każdego gościa. W trakcie zimowych i jesiennych miesięcy prawdziwą furorę robią nasze wyśmienite ciasta, które przygotowaliśmy według dawnych receptur. Miłośnicy owocowych smaków powinni skosztować Apfelstrudel, wybornej szarlotki, którą podajemy w towarzystwie sosu waniliowego. Kolejną, galicyjską pozycją w karcie jest puszysty sernik wiedeński, najlepszy w całym Krakowie! Z kolei największym łasuchom polecamy wyborny torcik czekoladowy, zdobiony musem pomarańczowym. Natomiast latem najchętniej wybieranym deserem jest puchar lodów z sezonowymi owocami, oraz lody waniliowe polane gorącymi malinami.

Naszymi deserami można się delektować w towarzystwie aromatycznej kawy, serwujemy m.in. kawę białą i czarna, cappuccino i latte. Do ciast i lodów doskonale pasują też likiery oraz słodkie wódki, W CK Browar dostępne w wielu odsłonach. Szczególnie polecamy pozycję marki Soplica, orzecha laskowego, wiśniówkę, pigwówkę, a także irlandzki likier kawowy – Bailey’s.