Pogodny listopad w CK Browar

Chociaż listopad kojarzy nam się głównie z drastycznym pogorszeniem pogody, nie oznacza to wcale, że ten miesiąc musimy spędzić w domu. Szczególnie, że w tym okresie wypadają ważne wydarzenia – Święto Zmarłych oraz Dzień Niepodległości. Zamiast tracić czas w kuchni na gotowaniu, lepiej wybrać się w tych dniach do CK Browar, najlepszej restauracji w Krakowie.

Treściwe dania na niepogodę

Kapryśną pogodę można sobie urozmaicić zamawiając pyszne, treściwe dania, które królują w naszej karcie. Szczególnie miłośnicy mięsnych smaków będą zadowoleni, serwujemy wyborne golonki, żeberka czy dziczyznę, garściami czerpiąc z tradycyjnych, galicyjskich receptur. Również dania typu comfort food doskonale poprawią nam nastrój, w menu CK Browar znajdziesz najlepsze pierogi ruskie w mieście, klasyczną kiełbasę białą, kanapkę ze smakowitą kaszanką czy zupy, które każdy pamięta z dzieciństwa.

Rozgrzewające trunki

Miły obiad lub kolacja z przyjaciółmi czy rodziną upłyną jeszcze radośniej w towarzystwie wyśmienitych browarów, z których słynie nasza restauracja. Przez cały rok można zamawiać piwa pszeniczne, jasne, ciemne oraz miodowe, każdego sezonu pojawia się też jedna pozycja specjalna. Oczywiście nie każdy jest smakoszem piwa, dlatego przygotowaliśmy również niezwykle bogatą kartę win, zawierającą trunki z różnych części świata. Poza tym nasi goście mogą też posilić się wysokoprocentowym alkoholem, zebraliśmy wyborne gatunki wódek, whisky, likierów i wiele więcej. Alkohole dostępne są w szotach lub kolorowych drinkach.