Restauracja serwująca desery o każdej porze

Każda pora dnia jest dobra na słodki deser. Oczywiście warto ciasta i inne smakołyki traktować jako dodatek, a nie prawdziwe danie, ale nawet do porannej kawy porcja szarlotki może być świetnym początkiem dnia. Gdzie w Krakowie można znaleźć smakowite desery podawane nie tylko w porze obiadowej? Nasza restauracja Kraków CK Browar oferuje bogaty wybór słodkich pozycji w menu.

Deser nie tylko do kawy

Choć większość osób wybiera zjedzenie deseru do kawy, podajemy je także solo lub do innego wybranego napoju. W naszym menu można też znaleźć latte chałwowe, które samo w sobie niektóre osoby mogą uznać za wystarczająco słodką ucztę dla zmysłów. Nasza restauracja w Krakowie znana jest przede wszystkim z kuchni galicyjskiej i polskiej, ale podajemy bardzo różne desery, odpowiadające każdemu łasuchowi. Do wyboru są choćby Apfelstrudel, czyli szarlotka z sosem waniliowym, puszysty sernik wiedeński czy czekoladowy torcik z musem pomarańczowym. Oczywiście zamówić można też pucharek lodów podawany na przykład z sezonowymi owocami albo z bitą śmietaną.

Kawa po obiedzie

Kultura picia kawy do śniadania i po obiedzie w Polsce jest bardzo powszechna. Oprócz wspomnianego wyżej chałwowego latte, które jest hitem kawowego menu, podajemy też inne włoskie kawy jak cappuccino czy espresso. Każda kawa parzona jest ze starannością, dlatego jej aromat i smak są szczególnie wyczuwalne. Warto więc znaleźć czas i wstąpić do CK Browar na kawę i kawałek ulubionego ciasta, czy jeśli pogoda sprzyja na pucharek lodów.