Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Nie tylko zagraniczny turyści często tu przyjeżdżają, ale też osoby z innych regionów Polski odwiedzają to miasto. Choć raz w życiu warto wybrać się na Wawel czy usłyszeć hejnał na żywo. Jednak wybierając się na wycieczkę, warto rozejrzeć się też za miejscami, gdzie można zjeść. Nasz restauracja Kraków CK Browar podejmie się ugoszczenia każdej osoby.

Piwnica pełna piwa

Klimatyczny wystrój CK Browar może niektórym przypominać piwniczkę na wino, ale naszą specjalnością są piwa. Od ponad 20 lat warzymy piwo we własnym browarze, który do tego można obejrzeć. Wystarczy w restauracji zapytać obsługę o możliwość zobaczenia mini browaru i procesu powstawania piwa. Można też zamówić piwa do wypróbowania lub od razu skusić się na duży kufel jednego z podawanych piw. Do wyboru są piwo jasne, ciemne, pszeniczne i miodowe. Co sezon oferujemy też jedno dodatkowe piwo o pasującym do pory roku smaku. Piwa warzone są na bazie starej austriacko-węgierskiej receptury, co gwarantuje im głębię smaku oraz walory odżywcze. Nasze piwa są niepasteryzowane i niefiltrowane.

Nie tylko dla konesera piwa

Choć koneserzy piwa z pewnością będą chcieli zajrzeć do mini browaru i wypić piwo w CK Browar, to nasza restauracja w Krakowie serwuje też wyjątkowe posiłki. W menu można znaleźć przysmaki kuchni galicyjskiej, w tym najsłynniejszy sznycel po wiedeńsku, ale też najlepsze smaki kuchni polskiej jak rosół z makaronem czy żurek staropolski oraz pierogi z różnym nadzieniem.