Restauracja w Krakowie – czy wystrój ma znaczenie?

Restauracja Kraków CK Browar

Odwiedzamy Kraków, głównie dla jego zabytkowego wydźwięku. Każda uliczka wygląda jak z pocztówki, a każda kawiarenka przykuwa wzrok. Dlatego można też powiedzieć, że restauracja w Krakowie musi mieć niebanalne wnętrze, aby przyciągać do siebie gości. Nasza restauracja CK Browar wyróżnia się pod tym kątem, zwłaszcza, że oferujemy na miejscu wgląd do własnego browaru, dwie bardzo zdobne sale kameralne oraz klub Laboratorium.

Ciekawe wnętrza – restauracja Kraków

Restauracja CK Browar Kraków znana jest z ciekawego wystroju wnętrza. Obecność zamku na Wawelu niejako wymaga od pobliskich restauracji wystroju nawiązującego do historii tego miasta. CK Browar oprócz ogromnej sali głównej, której wystrój jest interesujący i sprawiający wrażenie przesiadywania w zamkowej komnacie, oferuje jeszcze dwie specjalnie przygotowane sale dla gości. Są to sala myśliwska oraz sala rycerska. W nich można poczuć się jak w prawdziwym zamku dowodzonym przez rycerzy czy też w chatce myśliwego.

Sale na specjalne życzenie

Obie sale można rezerwować dla grup. Nadają się idealnie do podjęcia gości z okazji przyjęcia urodzinowego, rocznicowego, I komunii świętej czy też małego wesela w rodzinnym gronie. Sale należy rezerwować z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie ich dostępność. Sala myśliwska jak jej nazwa wskazuje, ozdobiona jest równymi płaskorzeźbami i porożami. Z kolei sala rycerska przyozdobiona jest różnymi akcesoriami, które w poprzednich epokach nosili ze sobą rycerze. Dzięki temu sprawia wrażenie zbrojowni z prawdziwego zdarzenia.