Restauracja CK Browar – miejscówka na upał

restauracja kraków ck lody

Z roku na rok lato w Polsce jest coraz cieplejsze. Wiele osób, które w upalne dni wychodzi na miasto lub nawet wybrało się na zwiedzanie, szuka schronienia z zimnymi napojami i lodowymi deserami. Nasza restauracja w Krakowie – CK Browar może zapewnić miejsce odpoczynku przed słońcem, żarem lejącym się z nieba. Można znaleźć stolik w zacienionym ogródku albo w klimatyzowanych salach.

Letnie napoje dla każdego

Przede wszystkim warto pić dużo wody, ale równie dobrze gasi pragnienie zimne piwo. Nasza restauracja oferuje warzone na miejscu piwo w czterech rodzajach plus odmianę sezonową. Podajemy piwo jasne, ciemne, pszeniczne i miodowe. O smak sezonowy należy zapytać obsługi. Wszystkie nasze piwa warzone są na bazie starodawnej receptury, dzięki której smakują wyśmienicie. Przy okazji można też zobaczyć proces wyrabiania tego napitku.

Osoby, które nie chcą pić piwa, mogą wybrać cydr. Posiadamy w ofercie wiele smaków jak klasyczny jabłkowy, gruszkowy czy z nutą cynamonu. Oczywiście dostępne są też napoje bezalkoholowe! Polecamy zwłaszcza świeże soki i lemoniady. Nawet miłośnicy kawy znajdą tą idealną dla siebie.

Szybka przekąska

Nasza restauracja Kraków znana jest nie tylko z kuchni galicyjskiej, ale też z różnorodności dań. Podajemy klasyczne i bardzo bogate obiady, które sprawią przyjemność największym łasuchom. Jednak na gorącą pogodę, gdy nie zawsze chce się dużo zjeść, oferujemy również lekkie sałatki z łososiem czy kurczakiem. W naszym menu nie brakuje też lekkich zup. A po obiedzie można spróbować chłodzących deserów lodowych.