Restauracja z polską kuchnią w Krakowie

polska kuchnia kraków ck browar

Wiele osób lubi eksperymentować w kuchni. Są też ludzie, którzy uważają, że nowe smaki najlepiej poznawać w dedykowanej tej tradycji restauracji. Jednak każdy bardzo chętnie zje rodzime potrawy. Restauracja w Krakowie serwująca polską kuchnię to właśnie nasz CK Browar! Serwujemy najlepsze i najsmaczniejsze dana rodzimej kuchni, którą łączymy z prawdziwą kuchnią galicyjską. Do tego podajemy lokalne piwo, warzone we własnym mini browarze, który mogą Państwo zobaczyć na własne oczy, przychodząc do naszej restauracji.

Klasyczne przysmaki w naszym wydaniu

Polska kuchnia jest czasochłonna. Bardzo wiele zależy też od jakości składników. Niektóre z nich może być nawet trudno dostać. W CK Browar podajemy między innymi dziczyznę, jak pieczeń z dzika po myśliwsku, która w domowych warunkach może być trudna w przygotowaniu. O wiele łatwiej będzie wybrać się do restauracji i zamówić to danie, które przygotuje doświadczony szef kuchni. W menu Ck Browar znajdą Państwo też bardziej popularne dania jak tradycyjny rosół z makaronem, żurek czy barszcz czerwony. Zamówić można także pierogi z mięsem lub ruskie, sznycel po wiedeńsku albo pyszną golonkę. Osoby, które nie przepadają za mięsem, mogą skosztować placków ziemniaczanych, blanszowanych warzyw czy sałatek.

Podajemy lokalne piwo

Nasza restauracja w Krakowie oferuje też warzone na miejscu piwa. Do wyboru są jasne, ciemne, miodowe, pszeniczne i smak sezonowy. Smaczny obiad można popić więc pysznym, bardzo polskim napojem. Oczywiście można też napić się kawy czy świeżej lemoniady.