Lokalny browar w Krakowie jako punkt wycieczki

Kraków to miasto, które przyciąga dziennie tysiące turystów. Zwłaszcza w cieplejszych porach roku. Jednak Stare Miasto czy Wawel to nie jedyne miejsca, które warto zwiedzić lub uwzględnić w planie wycieczki. Restauracja w Krakowie CK Browar to także idealne miejsce na odpoczynek w trakcie zwiedzania i zjedzenie pysznego obiadu czy też jako punk wycieczki, gdzie można zapoznać się z pracą mini browaru.

Mini browar od kuchni

W naszej restauracji w Krakowie mogą Państwo zobaczyć od kuchni, jak powstaje warzone przez nas piwo. Wystarczy zapytać obsługę o możliwość wejścia do mini browaru i podpatrzenia, jak przygotowywane jest piwo w czterech rodzajach, oraz piwo sezonowe.

W CK Browar piwo warzone jest na bazie oryginalnej austriacko – węgierskiej receptury, której nikomu nie udostępniamy. Dlatego oferujemy oryginalne w smaku piwo zarówno ciemne, jak i jasne. Nasze lokalne piwa to: CK Jasne, CK Dunkel ciemne, CK Wizen pszeniczne, CK Miodowe. Dostępne są też piwa sezonowe, o które prosimy pytać na miejscu.

Coś do piwa

Restauracja i PUB CK Browar to miejsce unikatowe także dlatego, że oprócz lokalnego piwa warzonego w naszym mini browarze serwujemy dania z restauracji, a nawet oferujemy zabawę w klubie Laboratorium. W naszym menu można znaleźć mnóstwo smacznych przekąsek idealnych do zjedzenia przy piwie. Specjalnością restauracji są potrawy galicyjskie jak choćby sznycel po wiedeńsku, golonka z piwną skórką czy duszona pieczeń z ligawy. Mniej głodne osoby mogą zamówić choćby pieczone ziemniaczki czy chleby zapiekane.