Polska kuchnia i piwo w restauracji w Krakowie

restauracja krakow ck browar

Nie każdy lubi eksperymentować w kuchni, dlatego też nowo otwierane restauracje z kuchnią z całego świata nie zawsze cieszą się dużą popularnością. Jednakże co innego można powiedzieć o CK Browar. Ta restauracja Kraków cechuje się podawaniem zawsze smacznych dań kuchni polskiej oraz tradycyjnej kuchni austro-węgierskiej. Właśnie dlatego zawsze jest w niej tłum ludzi, ale nie trzeba martwić się o znalezienie miejsca, bo w salach jest go dużo.

Smakołyki polskiej kuchni w restauracji Kraków

Każda osoba lubi znane potrawy. Nie zawsze trzeba kosztować rarytasów z drugiego końca świata, aby być zadowolonym z obiadu czy kolacji. W CK Browar królują przede wszystkim powszechnie znane potrawy kuchni polskiej oraz kuchnia austro-węgierska. Bardzo wiele potraw bazuje na dobrze przygotowanym mięsie, w tym dziczyźnie. Jednak można znaleźć też dania bezmięsne czy przygotowane z ryb. Dlatego każda osoba może w menu znaleźć pozycję odpowiednią dla siebie.

Najlepsze piwo w okolicy

CK Browar produkuje własne piwo, więc z powodzeniem można je nazwać polskim wyrobem. Piwa z mini browarów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zwłaszcza że to jedyna restauracja w Krakowie, która oferuje możliwość nie tylko wypicia świeżo wyprodukowanego piwa, ale też zajrzenia za kulisy do miejsca, w którym piwo jest warzone. Mamy zatem tu podwójną atrakcję – można spróbować kilku rodzajów unikatowego piwa, ale też zobaczyć jak powstaje. Jest to rzeczywiście wyjątkowy proces, który nie często jest ujawniany postronnym osobom.