Pub czy restauracja? CK Browar oferuje dwa w jednym

pub restauracja krakow ck browar

Wiele osób wychodząc ze znajomymi, najpierw planuje zjedzenie kolacji w jednym miejscu, a potem przeniesienie się do innej knajpki, która jest bardziej klimatyczna, aby napić się piwa i zacząć wieczorną zabawę. Jednak wybierając się do CK Browar, nie trzeba z niczego rezygnować. Restauracja Kraków CK Browar oferuje zarówno piwo z mini browaru, jak i bardzo smaczne dania kuchni austro-węgierskiej. W tym miejscu znajdziemy nie tylko stoliki jak w typowej restauracji, ale też pub czy klub. Zatem wybierając się wieczorem ze znajomymi do tego miejsca, można znaleźć wszystko, co sprzyja dobrej zabawie.

Restauracja w Krakowie z warzonym na miejscu piwem

W CK Browar piwo produkowane jest na miejscu i dostępne są aż cztery rodzaje piwa w sprzedaży na stałe oraz dwa rodzaje piwa sprzedawanego w zależności od sezonu. Przychodząc do restauracji, można zapytać o możliwość wejścia do mini browaru i zobaczenia na własne oczy części procesu produkcji złotego napoju. W pubie można zamówić piwo Jasne, Dunkel, Ingwer, Weizen, a w zależności od sezonu między innymi Marzen czy Miodowe. Oczywiście oprócz piwa dostępne są też inne alkohole.

Smakołyki do piwa

Choć restauracja w Krakowie CK znana jest najbardziej z przygotowywania dać w stylu austro-węgierskim, to można zamówić również najpopularniejsze przekąski jak choćby zapiekany chleb czy frytki, które pojawiają się w dodatkach. W ofercie jest wiele dań firmowych, które zaspokoją największy głód. Zawsze można wybrać też dania główne, które świetnie sprawdzą się jako kolacja przed wypiciem kufla piwa.