Szybkie i tanie lunche w Krakowie

obiady i lunche krakow

Coraz więcej firm oferuje pracownikom przerwę lunchową w pracy. Zwykle mamy godzinę, aby skoczyć na obiad i wrócić do swoich obowiązków. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli firma mieści się w centrum Krakowa. Wtedy można skorzystać z CK Browar. Jest to restauracja Kraków, którą można znaleźć w okolicy rynku. Na miejscu można zjeść szybki lunch albo dwudaniowy obiad, jeśli mamy na to ochotę. Jest to też świetne miejsce dla studentów, którzy między zajęciami mają chwilę przerwy.

Co dobrego oferuje restauracja w Krakowie CK Browar?

Wybierać można wśród wielu pozycji. Od domowych obiadów, po szybki lunch. Popularne są oczywiście polskie dania, ale i w tej restauracji dostaniemy potrawy kuchni austro-węgierskiej czy nowe pomysły, odpowiadające na zapotrzebowanie na szybki lunch. Osoby, które po prostu chcą coś zjeść z powodzeniem znajdą wiele lekkich pozycji w menu. Dużą popularnością cieszą się zapiekane chleby, które można znaleźć w wielu wariantach, w tym jako kanapkę wegetariańską. Na obiad warto zjeść też zupę, których w tym menu również nie brakuje. Rosół, żurek, barszcz czerwony czy krem grzybowy to popularne pozycje. Bardzo często zamawiane są też sałatki, zwłaszcza z kurczakiem.

Porządny i smaczny obiad

Jeśli mamy czas na zjedzenie dużego obiadu warto wybrać pozycję z dań firmowych, gdzie dużym zainteresowaniem cieszy się sznycel po wiedeńsku z ziemniakami i kapustą zasmażaną. Oczywiście w CK Browar można też zamówić pierogi czy dania główne opierająca się na delikatnym mięsie z kurczaka. Nie brakuje też pozycji wegetariańskich czy dla osób z alergiami pokarmowymi.