Lekkie menu idealne na lato w restauracji w Krakowie

Myśląc o obiedzie w restauracji, zwykle widzimy syte posiłki, które są oczywiście bardzo smaczne, ale w lecie mogą nam nie odpowiadać. I co wtedy? Mieszkańcy Krakowa mogą odwiedzić CK Browar, która jest restauracją znaną z tradycyjnej polskiej i austro-węgierskiej kuchni, ale w menu można też znaleźć lżejsze pozycje, świetne na lato. Warto też przyjściu tu na piwo, ponieważ CK Browar to miejsce, które produkuje własne piwo, które dostępne jest od ręki. Można spróbować wszystkich rodzajów piwa lub wybrać jedno – na przykład pędzone sezonowo.

Restauracja Kraków – tylko CK Browar

Jednym z hitów lunchowych są chleby zapiekane. Pozwalają one zaspokoić głód, a jednocześnie nie są ciężkostrawne. Aktualnie dostępnych jest 5 wersji smakowych, w tym wersja wegetariańska. Smaczną propozycją są też zupy. Tradycyjny rosół czy barszcz czerwony będą świetnym wyborem o każdej porze roku. Specjalizacją restauracji CK Browar są mięsa. Wcale nie muszą być one ciężkostrawne. Oprócz sznycla po wiedeńsku można tu zjeść fileciki cielęce czy też pierś z kurczaka z grilla podawaną z serem górskim. Warta spróbowania jest też dziczyzna.

Sałatki i inne przysmaki

Za jedne z najbardziej lekkich pozycji w restauracyjnym menu zawsze są uznawane sałatki. Świeże warzywa, dodatek mięsa lub sera oraz odpowiedni sos, są wręcz idealne na zaspokojenie lekkiego głodu, a przede wszystkim są też lekkostrawne, więc po jedzeniu nie będziemy czuć się ociężale. Nasza restauracja w Krakowie oferuje między innymi sałatkę z grillowanym kurczakiem, sałatkę śródziemnomorską czy sałatę z jajkiem sadzonym i marynowanym łososiem norweskim. Można więc znaleźć sałatkę i dla osób, które lubią coś super lekkiego, ale i dla tych, którzy nie obejdą się bez mięsa w obiedzie.