Klimatyczna impreza ze znajomymi w restauracji CK Browar

restauracja w krakowie spotkanie

Urządzanie przyjęć niespodzianek jest coraz bardziej powszechne. Jednak zawsze, gdy chcemy zaprosić dużą grupę osób na imprezę, pojawia się ten sam problem: gdzie ich pomieścić? Nie każde mieszkanie nadaje się na urządzenie przyjęcia niespodzianki. Warto wtedy wybrać najbezpieczniejszą opcję, którą jest restauracja Kraków – CK Browar.

Przyjęcie w restauracji w Krakowie

Restauracja w Krakowie CK Browar oprócz rezerwacji stolika w sali głównej oferuje też możliwość zarezerwowania jednej z dwóch kameralnych sal. Są to sala rycerska i sala myśliwska, które świetnie nadają się do zorganizowania imprezy w gronie rodziny i znajomych. Z powodzeniem sale te mieszczą od 10 do 30 osób, a więc świetnie się sprawdzą z tej okazji. Warto jednak dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. Zwłaszcza jeśli chcemy skorzystać z kulinarnych atrakcji jak na przykład pieczony świniak.

Dobre jedzenie dla wszystkich

Oprócz tego, że CK Browar udostępnia dużo wolnego miejsca dla swoich gości, zaletą restauracji jest też z pewnością przygotowane jedzenie. Organizując przyjęcie w domu, trzeba też gotować czy piec słodkie ciasta w ramach poczęstunku dla gości. Wybierając restaurację, wystarczy uzgodnić wcześniej menu lub też zaproszonym gościom dać wolność wyboru z karty. Dzięki temu wszyscy będą zadowoleni, a organizator nie musi się martwić sprawami związanymi z gotowaniem. Wystarczy tylko zebrać gości chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu i gwiazdę wieczoru – jeśli impreza wydawana jest na czyjąś cześć i już można się świetnie bawić przy lokalnym piwie oraz smacznych przekąskach.