CK Browar na spontaniczne świętowanie

W życiu często trafiają się okazje, które koniecznie trzeba godnie uczcić. Często są to spontaniczne i nieplanowane wydarzenia, przez co są tym bardziej magiczne. Awans w pracy, zaręczyny czy… rozwód trzeba hucznie uczcić, nawet jeśli zdarzają się w środku tygodnia. W CK Browar można świętować do późna przy suto zastawionym stole.

Smaczny posiłek wieczorową porą

Nasza restauracja w Krakowie serwuje klasyczne galicyjskie dania aż do północy, również w środku tygodnia. Dlatego osoby, które pragną uczcić wyjątkową okazje w gronie znajomych, racząc się smakowitymi daniami i smakowitymi trunkami, jesteśmy najlepszą opcją. CK Browar słynie z wybornych, warzonych na miejscu piw, z którymi każdy toast będzie wyjątkowy. Nasi goście mają do wyboru wiele odmian, w tym piwo pszeniczne czy miodowe, a także sezonowe. Tradycyjny, galicyjski browar doskonale komponuje się z potrawami, z których słynie nasza restauracja. Oprócz standardowych dań obiadowych, takich jak sznycel wiedeński, golonka czy placki ziemniaczane, klienci mogą zamówić też półmiski wypełnione smakowitymi mięsiwami. Do wyboru m.in. Płyta CK z żeberkami, golonką i sznyclem czy półmisek myśliwego z sarną, dzikiem oraz kaczką. Jest to idealna opcja dla grupy, nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

A po posileniu się w naszej restauracji w Krakowie, biesiadnicy mogą udać się do części barowej, w której barmani serwują wyśmienite, kolorowe drinki, a także różnorodne shoty. Pub CK Browar otwarty jest aż do ostatniego klienta, także w środku tygodnia.