Najlepsze miejsce dla zagranicznych gości

W dzisiejszych czasach wielu Polaków, nie tylko młodych, posiada w gronie swoich bliskich znajomych również osoby z zagranicy. Nic dziwnego, w końcu dużo podróżujemy, a także pracujemy i studiujemy poza Polską, wielu obcokrajowców też chętnie odwiedza nasz kraj. Osoby, które oprowadzają gości z innych państw po Krakowie, koniecznie muszą wstąpić do CK Browar.

Tradycja w najlepszym wydaniu

Kuchnie polska oraz galicyjska smakują praktycznie każdemu obcokrajowcowi, w końcu charakterystyczne dla nich dania są bardzo treściwe i urozmaicone. Nasza restauracja w Krakowie jest idealnym miejscem na spróbowanie najlepszych potraw, czerpiących z tradycji dawnej Galicji. W karcie dań zagraniczni goście znajdą oryginalny sznycel wiedeński z prawdziwej cielęciny, golonkę pieczoną w warzonym na miejscu piwie, czy legendarne pierogi ruskie, które smakują nawet największym niejadkom. W naszej karcie nie zabrakło także dań z dziczyzny, które odzwierciedlają ducha dawnych czasów. Osoby niezdecydowane mogą zamówić półmisek myśliwego, w którego skład wchodzi mięso z sarny, dzika oraz kaczki, serwowane w towarzystwie placków ziemniaczanych i blanszowanych warzyw.

Nasza restauracja w Krakowie słynie też z wyśmienitych, warzonych na miejscu piw, które doskonale komponują się z galicyjskimi potrawami. W naszej stałej karcie dostępne jest piwo jasne, pszeniczne, ciemne oraz miodowe. Co kilka miesięcy wprowadzamy też pozycję sezonową, pasującą do pory roku, np. latem jest to delikatny Vermont IPA, idealny na upalne dni.