CK Browar w męskim gronie

Wspólne wyjście z kolegami to idealny sposób, aby zrelaksować się i zapomnieć o codziennych problemach, szczególnie dotyczy to dorosłych mężczyzn, którzy założyli już rodzinę. Jednak taka okazja wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego warto wybrać miejsce, w którym nie brak odpowiednich dań i trunków. CK Browar to idealny lokal na spotkania w męskim gronie, które często przeciągają się do późnych godzin nocnych.

Najlepsze piwa w mieście

Już od wielu lat nasza restauracja w Krakowie słynie z wyśmienitych piw, których receptura sięga swą historią dawnych czasów. Przykładamy bardzo dużą wagę, aby naszym klientom serwować jak najlepszy browar, dlatego warzymy go na miejscu, w naszej restauracji. Do wyboru goście restauracji mają kilka opcji: piwo jasne, ciemne, pszeniczne oraz miodowe, a także jedną, sezonową pozycję, dopasowaną do aktualnej pory roku.

Do naszych wyśmienitych piw panowie mogą zamówić smakowite przekąski, które zaspokoją nawet większy głód. Miłośnicy klasyki w najlepszym daniu powinni skosztować chleba z domowym smalcem, serwowanego z ogórkiem kiszonym, lub z galicyjską pastą liptauer, w towarzystwie ogórka konserwowego. Z przekąsek na ciepło polecamy wyborną białą kiełbasę z chlebem i musztardą, lub skrzydełka z kurczaka w wersji pikantnej, obtoczone chrupiącą panierką. Nasza restauracja w Krakowie to też idealne miejsce na skosztowanie kultowych, galicyjskich dań, z których słynie CK Browar. W naszej karcie panowie znajdą m.in. golonkę pieczoną w piwie, oryginalny sznycel wiedeński czy smakowite pierogi ruskie.