Odświętny obiad w sercu Krakowa

Boże Narodzenie to szczególne święto, które jest doskonałym pretekstem do spędzenia radosnych chwil z rodziną. Jednak nie oznacza to wcale, że trzeba spędzić pół dnia na przygotowywanie potraw dla biesiadników. Rodzinny obiad w święta można spożyć w miłej atmosferze, odwiedzając naszą restaurację w Krakowie, CK Browar.

Najlepsze dania na świąteczny obiad

Nieprzerwanie od ponad 20 lat CK Browar dostarcza niezapomnianych wrażeń kulinarnych, w samym sercu Krakowa. Naszych gości przyjmujemy również w święta, jest to doskonała alternatywa dla domowego obiadu. Nasza karta pełna jest wyśmienitych dań kuchni polskiej i galicyjskiej, które doskonale nadają się na świąteczny obiad. Jednym z naszych sztandarowych dań jest golonka z piwną skórką, przyrządzana według tradycyjnej receptury. W karcie pojawiły się również nowości. Miłośnicy mięsa wołowego mogą skosztować duszonej pieczeni z ligawy w sosie chrzanowym. Polecamy także Płytę CK dla dwóch osób, składającą się z różnorodnych mięs oraz dodatków.

Świąteczny obiad wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą kartą win, pochodzących z różnych stron świata. Dostępne są tam zarówno wytrawne, jak i bardziej słodkie trunki, do zamówienia na lampki, lub butelki. A dla osób nie przepadających za winem polecamy nasze warzone na miejscu piwa. Browar dostępny jest w wersji ciemnej, pszenicznej, jasnej oraz miodowej. A osoby stroniące od procentów zamówią u nas bezalkoholowe Mojito i Virgin Sunrise, lub też rozgrzewającą herbatę.