CK Browar w przerwie od zakupów

restauracja w krakowie ck browar

Grudzień to miesiąc intensywnych zakupów, zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dlatego każdy chce znaleźć ciekawy prezent dla najbliższych osób. W przerwie od biegania między sklepami, warto złapać nieco wytchnienia, odwiedzając CK Browar w ramach lunchu, lub wieczornej kolacji.

Smakowity obiad w dobrej cenie

Klienci odwiedzający naszą restaurację w Krakowie, mogą skorzystać z ciekawych zestawów lunchowych, dostępnych codziennie, od poniedziałku do piątku, między godziną 12 a 16. Ceny zestawu, składającego się z zupy oraz dania głównego, zaczynają się już od 16 złotych. W karcie lunchowej można znaleźć najlepsze potrawy kuchni galicyjskiej i polskiej, w tym kotleta schabowego i pierogi ruskie, a także smakowite makarony i sałatki. Do obiadu można zamówić rozgrzewającą herbatę, dostępną w wielu smakach, lub też coś alkoholowego, np. jedno z naszych autorskich piw.

Wieczorne spotkanie przy kuflu piwa

Wspólne wyjście z przyjacielem na zakupy również można uczcić w naszej restauracji! CK Browar słynie z pysznego, warzonego na miejscu piwa, dostępnego w różnych odsłonach. Możesz posilić się piwem jasnym, ciemny, pszenicznym lub miodowym. Oferta naszej restauracji obejmuje również grzane wina i piwa, a także prawdziwą klasykę – Irish Coffee, wzmacnianą porcją rozgrzewającej whisky. Do napitków doskonale będą pasować nasze przekąski- chleb ze smalcem lub białą kiełbasą z musztardą polecamy miłośnikom tradycyjnej strawy. Natomiast pikantne skrzydełka z kurczaka czy frytki belgijskie będą doskonałą podkładką pod nasze piwa.