CK Browar w czasie Wielkiego Postu

Okres Wielkiego Postu kojarzy się ze stagnacją, mimo że nie każdy stosuje się do jego założeń. Nie musisz jednak siedzieć w domu, w CK Browar karnawał trwa przez cały rok! Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji w Krakowie, nieważne czy szykujesz spontaniczny obiad, czy świętowanie przy wysokoprocentowym trunku.

Smakowite dania – opcja jarska, jeśli przestrzegasz postnej diety w tym okresie, to nie musisz rezygnować ze smaku, w naszym menu znajdziesz wyśmienity dania, idealne na tę okazję. Mistrzowie naszej kuchni przygotowali specjalnie dla Ciebie wyśmienite dania z ryb, które zachwycą Twoje podniebienie.

Spróbuj smakowitego pstrąga doprawionego ostrym chrzanem, delikatnego fileta z łososia z nutką czosnku lub też polędwiczkę z dorsza skąpaną w aromatycznym, paprykowym sosie. Do każdego z dań możesz samodzielnie wybrać dodatki, a jeśli pijesz alkohol, to nie zapomnij sprawdzić naszej bogatej karty win, w której nie zabrakło pozycji idealnych do ryb.

Wieczór przy kuflu piwa również w trakcie Wielkiego Postu nasz bar jest dla Ciebie dostępny, dlatego serdecznie zapraszamy na degustację naszych wyjątkowych piw. Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery odmiany tego smakowitego trunku, które sporządzono według tradycyjnej receptury. Sprawdź też przystawki do piwa, które dostępne są w naszej restauracji w Krakowie. W karcie znajdziesz między innymi pikantny skrzydełka, kultowe frytki belgijskie czy klasyków gatunku – chleb ze smalcem i aromatyczną, białą kiełbasę, podawaną z musztardą.