CK Browar – nie tylko dla miłośników tradycji

Kuchnia galicyjska oferuje wiele smakowitych potraw, których sporą część stanowią ulubione dania z dzieciństwa, takie jak golonka czy pierogi ruskie. Tego typu specjały, które są podstawą menu CK Browar, cieszą się dużą popularnością pośród polskich oraz zagranicznych gości naszej restauracji w Krakowie. Jednak wychodząc na przeciw potrzebom gości, którzy nie przepadają za typowo polskimi daniami, przygotowaliśmy też inne, ciekawe pozycje.

Na mały i większy głód

Ze względu na smakowite piwa, których można się napić w CK Browar, przygotowaliśmy kilka potraw idealnych w ramach niewielkiej przekąski do alkoholu. Oprócz pozycji typowo galicyjskich w restauracji serwujemy również frytki belgijskie ze smakowitymi sosami, które cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Kolejną przekąską polecaną dla osób szukających innych smaków są skrzydełka z kurczaka, przygotowywane w pikantnej panierce na sposób amerykański. Natomiast osoby niejedzące mięsa mogą zamówić piwny koszyk, składający się z kawałków mozzarelli oraz frytek.

Nasza restauracja w Krakowie przygotowała też sporo głównych dań, które powinny przypaść do gustu osobom rozsmakowanym w kuchniach świata. W CK browar oferujemy wyśmienite steki z rostbefu lub polędwicy wołowej, o wybranym stopniu wysmażenia, serwowane z przepysznymi sosami własnej produkcji. Również miłośnicy sałatek wyjdą od nas najedzeni, w menu dostępne są delikatne dania na bazie grillowanego kurczaka lub marynowanego łososia norweskiego z jajkiem, podajemy także klasyczną sałatkę śródziemnomorską z serem feta.