Obiady i Lunche

   

Tanie Obiady i Lunche Kraków

Co ugotować na obiad? Gdzie zjeść smaczny lunch z rodziną lub w czasie przerwy w pracy? Takie i inne pytania codziennie zadaje sobie tysiące mieszkańców Krakowa...

Nasza propozycja pozwoli rozwiązać ten problem i cieszyć się smacznym jedzeniem, zarówno w gościnnych progach naszej restauracji, jak i we własnym domu.

W kuchni najważniejsza jest miłość do jedzenia!

Serdecznie zapraszamy na domowe obiady w Krakowie i lunche , które dopasowujemy do indywidulanych potrzeb naszych gości. Gwarantujemy domowy smak i niezapomniane kulinarne doznania, które zaspokoją potrzeby smakowe, nawet najbardziej wyrafinowanych miłośników dobrego jedzenia.

Dobra kuchnia, to przede wszystkim serce, dlatego nasz szef kuchni, jest osobą dla którego praca jest pasją. Dzięki temu każde danie ma indywidualny smak przyprawiony zaangażowaniem . Nasi kucharze, to profesjonaliści, którzy realizują kulinarne marzenia gości.

Doświadczenie oraz chęć podnoszenia swoich umiejętności sprawia, że obiady i lunche oferowane naszym klientom są bardzo smaczne i dostępne w przystępnych cenach.

Proponowane tanie obiady w CK Browar Kraków to nie tylko propozycja na rodzinne przyjęcie, ale również pomysł na codzienne zaoszczędzenie czasu i rozwiązanie odwiecznego dylematu, o którym wspomniano na początku.

Sprawdź co mamy do zaoferowania!

Wśród rekomendowanych potraw dominuje polskie jedzenie Kraków CK, ale także specjały kuchni austro-węgierskiej CK. Smaki i klimat tych dwóch kuchni wzajemnie się dopełniają tworząc niepowtarzalne zestawy. Specjalnością naszej kuchni są pyszne dania z dziczyzny, wołowiny, cielęciny oraz wieprzowiny w różnych konfiguracjach i zestawieniach, które sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają sami lub z przyjaciółmi.