Kameralne przyjęcie ślubne w CK Browar

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rezygnuje z hucznej uczty weselnej na sto osób, w zamian wymierając niewielkie przyjęcie ślubne w gronie najbliższych. Nasza restauracja w Krakowie to idealne miejsce na tego typu celebrację. Dzięki bliskości Rynku Głównego i niedalekiej odległości od Urzędu Stanu Cywilnego, CK Browar to dobry wybór.
Nietuzinkowy wystrój

Ogromnym atutem CK Browar jest wspaniały wystrój sal. Przyjęcie weselne polecamy zorganizować w przepięknej Sali Rycerskiej, utrzymanej w średniowiecznym duchu. Ta przepiękna komnata nada majestatu każdemu wydarzeniu. W końcu niewielkie wesele w gronie najbliższych także zasługuje na odpowiednią oprawę. Sala Rycerska jest wydzielona od pozostałej części restauracji, dlatego goście mogą czuć się tam swobodnie. Przygotowana jest na 27 osób, zdobią ją wspaniałe, ręcznie rzeźbione stoły i krzesła. Ściany natomiast pokryte są przepiękna cegłą, która dodatkowo wzmacnia średniowieczny efekt.

Smakowita uczta

Jednak nasza restauracja w Krakowie przede wszystkim znana jest ze wspaniałej kuchni. Nasi kucharze przygotują Państwu smakowite dania zgodne z tradycją kulinarną Polski oraz dawnej Galicji. Specjalizujemy się w dziczyźnie, która idealnie sprawdzi się na wykwintne przyjęcie. Posiadamy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Do wyboru są w niej m.in. pieczony prosiak z różnorodnymi dodatkami, gotowana szynka z kością, czy pieczony indyk. Do tych dań idealnie będą się komponować wina, pochodzące z różnych części świata, a także autorskie piwa, warzone na miejscu.