Wolna niedziela w CK Browar

Jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu wśród polskich rodzin jest wycieczka do galerii handlowych, szczególnie w sezonie jesienno zimowym. Wraz z ograniczeniem handlu w Polsce w czasie niedziel większość sklepów jest zamkniętych, dlatego można bardziej skoncentrować się na zacieśnianiu więzów rodzinnych – na przykład w trakcie odświętnego obiadu w CK Browar.

Uroczysty obiad

Nasza restauracja w Krakowie otwarta jest dla Państwa niemalże każdego dnia w roku. Dlatego również w niedziele wolne od handlu zapraszamy na smakowity obiad. Jest to idealna alternatywa szczególnie w przypadku, kiedy zapomnieliśmy o zakupach i lodówka świeci pustkami – a przecież ciepły posiłek i tak trzeba zjeść. W CK Browar każde wyjście zmienia się w prawdziwą uroczystość. To wszystko za sprawą klimatycznego wystroju naszych sal, które nawiązują do dawnych tradycji dekoratorskich. Jednak ciekawa architektura wnętrz to jedynie tło do prawdziwej uczty jaką każdego dnia serwujemy naszym gościom.

Odświętne dania na niedzielę

W CK Browar garściami czerpiemy z tradycji kulinarnej dawnego Krakowa i Galicji. Dlatego w naszej karcie nie zabrakło golonki pieczonej w piwie, sznycla po wiedeńsku, czy pierogów ruskich. W przypadku większych grup biesiadników gorąco polecamy spróbowanie naszych półmisków, pełnych smakowitych mięs. Do wyboru zestaw myśliwego, z sarniną, dziczyzna i kaczką, prosiak prosto z pieca, czy pieczony indyk. W naszej karcie nie zabrakło potraw wegetariańskich, w lokalu dostępna jest też osobna karta dla alergików.