Wielkanoc w CK Browar

Święta Wielkanocne w Polsce to bardzo dobry pretekst, aby spotkać się w rodzinnym gronie, co w dzisiejszych, zabieganych czasach jest szczególnie ważne. Jednak przyjazd krewnych wcale nie musi oznaczać spędzenia całego dnia w kuchni, na przygotowywaniu smakowitych dań. CK Browar to najlepsza restauracja w Krakowie na spotkanie w okresie świątecznym.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczyna się od świątecznego śniadania spożywanego w rodzinnym gronie. Jednak popołudniowy obiad wcale nie musi być mniej wykwintny, wystarczy odwiedzić CK Browar. W karcie restauracji dostępne są smakowite potrawy, nawiązujące do tradycji kulinarnej Galicji. Dlatego nie zabrakło tutaj kultowego sznycla wiedeńskiego, czy aromatycznej golonki pieczonej w piwie. Do tego lampka aromatycznego wina a z pewnością obiad będzie udany.

Jednak CK Browar to nie tylko restauracja, część lokalu stanowi nowoczesny pub, który zaprasza gości również w okresie świątecznym. Jest to idealne miejsce aby celebrować ze znajomymi wspólne spotkanie, tym bardziej jeśli taka sytuacja zdarza się tylko „od święta”. Szczególnie polecamy nasze autorskie piwa, których receptura bazuje na dawnych tradycjach browarniczych Galicji. Do dyspozycji gości są zarówno jasne, delikatne lagery, jak i piwa ciemne lub pszeniczne. CK Browar dba również o amatorów win, oferując swoim gościom wspaniałe trunki z całego świata. A może jednak coś mocniejszego? Z tym również nie będzie problemu, półki baru uginają się pod wyśmienitymi alkoholami, na bazie których barmani wyczarowują kolorowe drinki.