Wieczór kawalerski w CK Browar

Koncepcja hucznego żegnania się ze stanem kawalerskim jest w Polsce chętnie praktykowana. Przyjaciele Pana Młodego płci męskiej urządzają mu niezapomniany wieczór pełen dobrej zabawy. Nasza restauracja w Krakowie to idealne miejsce na zorganizowanie tego typu przyjęcia. Na gości czekają w CK Browar nie tylko smakowite potrawy, ale również alkoholowe trunki i dobra zabawa w rytm muzyki.

Nietuzinkowa sala

W CK Browar jest bardzo dużo miejsca na zorganizowanie spotkania w większym gronie. W ramach wieczoru kawalerskiego szczególnie polecamy Salę Myśliwską. Ta piękna, kryta boazerią komnata ma niepowtarzalny klimat, czas tam spędzony z pewnością będzie niezapomniany. Sala położona jest w części restauracyjnej CK Browar, jednak również w samym Clubie Laboratorium można dokonać rezerwacji. Jest to lepsza opcja dla osób, które bardziej nastawione są na zabawę przy muzyce niż rozmowę. Club utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, jego wystrój przywodzi na myśl laboratorium chemiczne.

Jedzenie i trunki

CK Browar z pewnością serwuje najlepsze piwo w Krakowie. Trunek ważony jest na miejscu, według tradycyjnej, galicyjskiej receptury. Do wyboru jest lekki lager, piwo ciemne, pszeniczne oraz miodowe. W Clubie można zamówić także wysokoprocentowe alkohole, takie jak whiskey, wódka czy rum. W przypadku imprez zorganizowanych proponujemy zamówić jeden z naszych specjalnych zestawów. Do wyboru pieczone prosię, indyk z pieca czy talerz dziczyzny. Każdy półmisek podawany jest ze smakowitymi dodatkami.