Świeżo warzone piwo w CK Browar

piwo browar restauracja kraków

Kraków to piękne miasto, które warto zwiedzić chociaż raz w życiu, ale oprócz zabytków ma do zaoferowania doskonałą kuchnię regionalną czy napoje, które nie sposób znaleźć w innych częściach kraju. Jednym z miejsc które warto odwiedzić jest CK Browar. Nie tylko genialnie dopasowany do charakteru miasta wystrój wnętrza sprawia, że jest to punkt obowiązkowy wycieczki do Krakowa, ale też podawane tu jedzenie. Jedną z największych atrakcji dla klientów pubu i restauracji CK Browar jest warzone na miejscu piwo. Wraz z kuchnią galicyjską, w której nasza restauracja się specjalizuje, daje to świetny duet.

Pub z piwem, którego nie zapomnisz

Mini browar zlokalizowany jest w tym samym miejscu co pub i restauracja CK Browar. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wycieczkę po salach, w których warzone jest piwo. Wystarczy zapytać obsługę o możliwość zobaczenia tego procesu zza kulis. Piwa spróbować można w ramach degustacji lub też od razu zamówić kufel czy dzbanek, idealny dla większej ilości gości. Do wyboru są piwa Jasne, Dunkiel, Weizen i Miodowe. Podajemy też piwa sezonowe. Nasze piwa warzone są na bazie bardzo starej receptury, która nie jest jawna. Dlatego też można spodziewać się unikatowego smaku.

Przysmaki podawane do piwa

Do restauracji CK Browar warto wybrać się nie tylko na wieczorne piwo, ale też po prostu na lunch, obiad czy kolację, do której zamówić można kufel tego trunku. Restauracja CK Browar słynie z kuchni galicyjskiej, ale można tu spróbować też nowoczesnych dań, które świetnie będą smakować do piwa lub też sprawdzą się na niedzielny obiad poza domem. W karcie menu można znaleźć też popularne polskie specjały jak pierogi, zupy czy dania z dziczyzny. A nawet zjeść można grillowane górskie sery, które pochodzą z tego regionu.