Święto Kobiet w sercu Krakowa

Ósmego marca na całym świecie obchodzone jest święto kobiet. Ten wyjątkowy dzień to idealny pretekst na wspólne spotkanie przy smakowitym posiłku w CK Browar. Nasza restauracja w Krakowie to najlepsze miejsce na tego typu spotkania, dzięki kameralnej atmosferze oraz wykwintnym daniom, serwowanym przez najlepszych kucharzy.

Romantyczna kolacja

W ten wyjątkowy dzień warto zabrać swoją wybrankę na kolację tylko we dwoje. W CK Browar czekają wyjątkowe dania, skomponowane według dawnych, galicyjskich receptur. Ósmy marca to idealna okazja, aby skosztować firmowych dań, takich jak Płytka CK przeznaczona dla dwóch osób. Zestaw składa się z wyśmienitych mięs, takich jak golonka, żeberka oraz wiedeński sznycel. Całość serwowana jest z pieczonymi ziemniaczkami i zasmażaną kapustą. A do tego można wybrać jedno z aromatycznych win, w CK Browar wybór jest naprawdę spory.

Damski wieczór
Jednak 8 marca nie musi oznaczać romantycznej kolacji, również wyjście w gronie może być idealnym sposobem na świętowanie. W naszej restauracji w Krakowie Panie mogą nie tylko zamawiać smakowite danie, ale również raczyć się kolorowymi drinkami. Częścią CK Browar jest bowiem nowoczesny pub, do którego oferty mają dostęp również goście z restauracji. Na barze czekają wyśmienite alkohole ze wszystkich stron świata. A w przypadku spotkania w większym, dziesięcioosobowym gronie, istnieje możliwość skorzystania z oferty specjalnej. Oferujemy specjalne dania na zamówienie, może to być m.in. pieczony indyk lub prosiak, bądź też gotowana szynka z kością.