Święta w Krakowie? Tylko w CK Browar

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko zima, ale też okres świątecznych jarmarków i samych świąt Bożego Narodzenia. Dla wielu osób jest to dobra okazja do podróżowania i zwiedzenia innych, polskich miast, ja na przykład Krakowa. Oczywiście są też osoby, które cenią sobie tradycyjne święta, ale niekoniecznie chcą przez tydzień samemu żywić swoich gości i wolą zabrać ich choćby na jeden obiad do restauracji. W każdej sytuacji warto wybrać się do restauracji CK Browar.

Wyjątkowe smaki w restauracji CK Browar

Zwłaszcza dla osób pierwszy raz odwiedzających Kraków, pub CK browar może być interesującym miejscem wycieczki. W naszej restauracji można nie tylko zjeść śniadanie, obiad czy kolację, ale też zwiedzić posiadany przez nas mini browar. Piwa CK takie jak Jasne, Ciemne, Miodowe i Pszenne warzone są w naszym własnymi mini browarze. Można ich spróbować na miejscu, ale też wejść za kulisy i zobaczyć jak wygląda miejsce ich wyrobu. Wystarczy zapytać obsługę o taką możliwość. Bardzo rzadko można zobaczyć, jak warzone jest piwo, więc będąc w Krakowie, warto wykorzystać tę okazję i zajrzeć do CK Browar.

Smaczne posiłki w rodzinnym gronie

Zamiast spędzać czas na gotowaniu posiłków dla całej rodziny, warto spędzić go na konsumpcji razem z nimi. Nasza restauracja w Krakowie oferuje bardzo wiele polskich smaków, ale też dania tradycyjnej kuchni galicyjskiej. Każda osoba może więc wybrać z menu potrawę, która jej najbardziej odpowiada lub spróbować wyjątkowych smaków. Nie muszą to być tylko świąteczne potrawy, z powodzeniem można wybrać swoje ulubione danie.