Świąteczny city break w Krakowie

Bardzo dużo osób święta traktuje jako czas idealny do spędzenia w gronie rodziny. Przygotowanie świąt w domu zabiera dużo czasu i nie zawsze pozwala cieszyć się spotkaniem z rodziną. Zwłaszcza gdy trzeba ugotować wiele dań i je podać gościom. Zamiast spędzać z nimi czas, spędzimy go w kuchni. Dlatego coraz więcej osób rezygnuje z organizowania świąt w domu i na ten czas wyjeżdża z rodziną na wycieczkę. Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, które nawet podczas świąt emanuje atmosferą tradycji i sprzyja spędzaniu czasu w gronie rodziny. Nie można jednak zapomnieć o smacznych posiłkach, które urozmaicą czas. Na obiady i kolacje zapraszamy do CK Browar.

Smaczny obiad w CK Browar

Restauracja w Krakowie CK Browar oferuje pyszną kuchnię austro-węgierską i tradycyjną kuchnię polską. W pierwszy i drugi dzień świąt restauracja będzie otwarta od godziny 13, a więc można przy okazji zwiedzania miasta wstąpić na obiad. CK Browar zlokalizowana jest tuż obok rynku głównego na podwalu, a zatem istnieje duża szansa, że i tak będzie leżeć na naszej trasie do zwiedzenia Krakowa. Co można tutaj zjeść? Tak naprawdę każda osoba, obojętnie od preferencji smakowych czy diety znajdziemy smaczny posiłek w menu naszej restauracji w Krakowie. Z menu bez problemu wybierzemy też obiad dla dzieci.

Piwo warzone na miejscu

Restauracja Kraków CK Browar znana jest przede wszystkim z mini browaru. Piwo warzone jest na miejscu. A do wyboru jest kilka rodzajów. Co ciekawe można wejść na zaplecze i zobaczyć mini browar od kuchni. Taka wycieczka i zobaczenie samemu jak powstaje piwo, z pewnością jest nie lada gratką dla każdego amatora tego trunku.