Sportowe emocje w CK Browar

Początek jesieni z pewnością nie jest ulubionym okresem w ciągu roku dla wielu z nas, jednak również wówczas nie brakuje ciekawych wydarzeń, które skutecznie umilą ten czas. Wraz z końcem września rozpoczyna się sezon Ligi Mistrzów, który dostarcza polskim kibicom wielu wrażeń – w końcu piłka nożna to nasz sport narodowy. Wszystkie najważniejsze mecze UEFA możesz obejrzeć w CK Browar, idealnym miejscu na sportowe emocje.

Kibicowanie przy kuflu piwa

Żaden trunek nie pasuje bardziej do oglądania meczu niż smaczne, aromatyczne piwo. W naszej restauracji znajdziesz najlepszy browar w Krakowie, warzony jest on na miejscu, do jego przygotowania wykorzystujemy tylko starannie wyselekcjonowane składniki. Sekretem głębokiego smaku naszych piw jest receptura, oparta o wieloletnią tradycję browarnicza Galicji. W naszej karcie znajdziesz nie tylko klasyczne piwo jasne, ale też ciemne, pszeniczne czy miodowe. Dodatkowo każdego sezonu wprowadzamy piwo idealne na daną porę roku – więcej informacji udzieli obsługa lokalu. W trosce o kibiców przygotowaliśmy specjalną ofertę, zamawiając ze znajomymi 5 litrową rurę trunku oszczędzasz 10 złotych!

Idealne przekąski do meczu

Kibicowanie oraz delektowanie się piwem skutecznie pobudzają apetyt. W CK Browar znajdziesz szeroki wybór przystawek i przekąsek, które idealnie będą pasować do pienistego trunku. Szczególnie polecamy koszyk piwny, wypełniony kulkami sera mozzarella faszerowanymi papryką oraz frytkami, podawany z zestawem sosów. A na większy głód polecamy nasze dania obiadowe, dostępne do późnych godzin wieczornych.