Służbowy obiad w CK Browar

Kraków jest jednym z większych miast w Polsce, dlatego mnóstwo międzynarodowych firm ma tutaj swoją siedzibę. Kiedy zagraniczni współpracownicy przyjeżdżają tutaj w delegację, firmy szukają najlepszych lokali, które sprawdzą się na służbowy obiad. CK Browar to restauracja w Krakowie, która słynie z tradycyjnej kuchni polskiej i galicyjskiej, a także z pięknego wnętrza, dlatego idealnie nadaje się na takie wyjście.

Obcokrajowcy odwiedzający Polskę bardzo cenią sobie lokalną kuchnię, dlatego zabranie zagranicznej delegacji do CK Browar to bardzo dobry pomysł. Restauracja ma w karcie wiele smakowitych i wykwintnych dań, takich jak pieczona pierś z kaczki, oryginalny sznycel wiedeński czy pieczeń z dzika. W menu dostępne są również lżejsze dania, dla biesiadników dbających o linię. Są to m.in. trzy sałatki – śródziemnomorska, z łososiem lub z grillowanym kurczakiem, a także carpaccio z polędwicy lub łososia oraz tatar z befsztyka. Jednak największą atrakcją dla gości z zagranicy mogą się okazać pierogi.

W CK Browar można skosztować ręcznie wylepianych pierogów, przygotowywanych według tradycyjnych receptur. W menu restauracji znajdziemy pierogi ruskie oraz z mięsem – okraszane cebulką, a także pierogi z serem i sosem malinowym – na słodko. Do służbowego obiadu warto zamówić butelkę smakowitego wina. W restauracji dostępna jest karta win z całego świata, kelner chętnie doradzi, który gatunek najlepiej sprawdzi się do wybranych przez gości potraw. A miłośnicy piwa mogą raczyć się specjalnością restauracji – czterema różnymi gatunkami browarów, warzonych na miejscu.