Kiedy na dobre możemy poczuć jesienną aurę, wiele osób zaczyna przenosić spotkania z parków do restauracji. Mieszkając w Krakowie lub też zwiedzając to miasto idealną miejscówką do zjedzenia lunchu, obiady czy kolacji jest restauracja CK Browar. Oprócz restauracji w tym miejscu działa również pub i klub. Zatem w CK Browar można znaleźć rozrywkę, jedzenie i napoje pasujące do każdej okazji.

Smaczny obiad w restauracji CK Browar

W naszej restauracji Ck Browar oferujemy najlepsze przysmaki kuchni polskiej i austro-węgierskiej. Jesienna dieta powinna być bogata w posiłki ciepłe, rozgrzewające od środka, a jednocześnie sycące i pełne wartości odżywczych. W naszym menu nie brakuje zup, pierogów, potraw z mięsa czy ryb, ale też dań wegetariańskich. Osoby, które przepadają za fast foodami, mogą po prostu skosztować frytek belgijskich podawanych z serem i sosami. Bez względu na to kto, jaką preferuje dietę, zawsze znajdzie coś pysznego w menu. A do tego można wypić rozgrzewające trunki z alkoholem lub bez.

Pub CK Browar oferuje tradycyjne piwa

CK Browar to miejsce szczególne również dlatego, że w naszym pubie oferujemy piwa własnej roboty. Warzymy piwo na miejscu na podstawie starej receptury, która jest pilnie strzeżonym sekretem. Choć wystarczy zapytać obsługę o możliwość wejścia na teren mini browaru, aby samemu zobaczyć, jak powstaje podawane później piwo. Na bieżąco warzymy piwo Jasne, Ciemne, Miodowe i Pszeniczne, ale też okazjonalnie wytwarzamy sezonowe smaki, o które koniecznie trzeba zapytać obsługę.