Restauracja w Krakowie na niedzielny obiad

Niedziela to rodzinny dzień, który lubimy spędzać w gronie najbliższych osób. Biesiadujemy wówczas przy wspólnym stole, spożywając tradycyjne potrawy kuchni polskiej. W dzisiejszych, zabieganych czasach nie każdy ma ochotę godzinami przygotowywać wymyślne dania, dlatego coraz więcej osób wybiera się wówczas do restauracji. W Krakowie na Podwalu warto zajrzeć do CK Browar.

Polska kuchnia w Krakowie

CK Browar to idealne miejsce na niedzielny obiad w gronie rodziny. Nasi klienci mają do dyspozycji duże sale, które pomieszczą kilkadziesiąt osób. Można także zarezerwować sobie ulubiony stolik, aby mieć pewność, że w tak ruchliwy dzień jak niedziela znajdzie się dla nas miejsce. CK Browar to jedyna restauracja w Krakowie, która oferuje gościom autentyczne dania galicyjskie, będące częścią naszej tradycji kulinarnej. W ofercie m.in. tradycyjny sznycel wiedeński, golonka pieczona w piwie, czy wyśmienite potrawy z dziczyzny.

Nie tylko mięsa

Jednak nie tylko dania mięsne oferuje nasza restauracja, Kraków zamieszkuje wielu wegetarian, dlatego również dla nich przygotowaliśmy odpowiednią ofertę. Szczególna popularnością cieszą się w CK Browar pierogi ruskie, ręcznie wyrabiane przez nasze doświadczone kucharki, a także placki ziemniaczane w sosie grzybowym. Osoby dbające o linię muszą koniecznie spróbować sałatki śródziemnomorskiej, przygotowywanej ze świeżych warzyw. Nasza restauracja w Krakowie oferuje także wyśmienite desery, idealne na zwieńczenie wspólnego, niedzielnego obiadu. Szczególnie polecamy sernik wiedeński oraz szarlotkę.