Restauracja w Krakowie, która Cię zaskoczy

restauracja kraków ck browar

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów polskich miast jest Kraków. Również mieszkańcy bardzo chętnie wychodzą na spacery po rynku czy co jakiś czas odwiedzają Wawel. Nie da się ukryć, że oprócz wielu zabytków i dzieł sztuki, w Krakowie można też znaleźć świetne restauracje. Restauracja Kraków to z pewnością CK Browar, gdzie oprócz tradycyjnego jedzenia serwujemy lokalne piwo. Nie ma lepszego miejsca, aby odkryć tradycyjne smaki.

Pub i restauracja w jednym

Nasza restauracja w Krakowie – CK Browar to miejsce wyjątkowe. Wyjątkowe sale restauracyjne, w tym osobne sale dla grup, pub, a nawet klub, to wszystko można znaleźć właśnie u nas. W CK Browar można też zobaczyć, jak przygotowywane jest nasze piwo, ponieważ warzymy je sami na bazie przekazanych nam, tradycyjnych receptur. Wystarczy zapytać obsługę o możliwość zwiedzenia mini browaru.

Dostępne są piwa CK Jasne, CK Weizen, CK Dunkel i CK Ingwer. Co sezon oferujemy też jeden smak pasujący do pory roku. Wszystkie napitki sporządzane są na bazie tradycyjnej austriacko-węgierskiej receptury przez bardzo doświadczony zespół osób. Nasze piwo sporządzamy tylko z naturalnych składników.

Smaczne jedzenie dla każdego

Nie tylko z lokalnego piwa słynie CK Browar. Również menu obiadowe ma wielu wielbicieli. Oferujemy kuchnię galicyjską, której kwintesencją jest sznycel po wiedeńsku. Można zamówić też typowo polską golonkę czy pierogi ruskie. Jako jedni z niewielu podajemy też dziczyznę. Oczywiście osoby, które nie jedzą mięsa, też znajdą odpowiedni posiłek dla siebie! U nas zjedzą nawet alergicy, choć o odpowiednie menu warto zapytać obsługę.