Restauracja w Krakowie idealna do hucznej zabawy

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia przypominają nam o szybko nadchodzącym końcu roku. Świętowanie Sylwestra jest zwykle bardzo huczne, ale są też osoby, które chcą ten wieczór spędzić w gronie znajomych i cieszyć się spędzonym z nimi czasem. Nasza restauracja w Krakowie CK Browar umożliwia świętowanie Sylwestra na kilka sposobów.

Udana impreza w CK Browar

Przede wszystkim restauracja Kraków dzieli się na trzy strefy. W piwnicach CK Browar mieszczą się pub, w którym można zasiąść na stołkach i kosztować warzonego na miejscu piwa z mini browaru, ale też mamy tu restaurację, która jest nieco spokojniejszą częścią lokalu, a nawet klub Laboratorium, gdzie na parkiecie można szaleć do białego rana. Warto więc zaplanować wyjście do CK Browar na kolację, a później dobrą zabawę podczas oczekiwania na zmianę roku.

Alkohole, które zaskoczą wszystkich

Większość osób opija przyjście nowego roku kieliszkiem szampana. Oczywiście i ten trunek dostępny jest w restauracji w Krakowie. Do wyboru są też tradycyjne wódki, rum, whisky czy wina. Możemy przygotować też drinki bezalkoholowe czy podać cydr. Jednak nie da się ukryć, że większość osób do CK Browar przychodzi na piwo. W naszej restauracji warzymy piwo na miejscu. Obok części z pubem znajduje się mini browar, do którego chętne osoby mogą zajrzeć, po uprzedzeniu obsługi. Z naszego mini browaru pochodzą piwa Miodowe, Pszeniczne, Jasne i Ciemne, a także podajemy piwo sezonowe. Smak piwa jest unikatowy, ponieważ warzone jest ono na podstawie tradycyjnej i tajnej receptury.