Restauracja na każdą porę dnia

CK Browar to niepowtarzalna restauracja w Krakowie, w której o każdej porze dnia goście mogą zjeść smakowity posiłek. Nie ważne czy mamy ochotę na późne śniadanie, lunch czy kolacje, w ofercie lokalu czeka mnóstwo apetycznych potraw, które zachwycą każdego!

Śniadania w CK Browar

Co prawda lokal czynny jest od godziny 12, jednak w trakcie dnia wolnego wiele osób o tej porze spożywa pierwszy posiłek. W menu CK Browar czekają apetyczne dania, które idealnie nadają się na śniadanie. Potrawą niezwykle smaczną ale i niedrogą jest biała kiełbasa, serwowana z pieczywem i musztardą. W karcie dostępne są także kanapki na ciepło w różnych odsłonach, m.in. z boczkiem, z jajecznicą lub z kaszanką. Dużą popularnością cieszy się także grillowany ser górski, serwowany z żurawiną i boczkiem.

Szybki lunch

Codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 12-16, CK Browar zaprasza na specjalne zestawy lunchowe. Każdego tygodnia dostępne są dwie specjalne potrawy, a także 7 stałych. W ofercie między innymi kotlet schabowy z ziemniakami, pierogi ruskie czy makaron z kurczakiem i szpinakiem. Do każdego dania podawana jest zupa dnia, ceny za zestaw zaczynają się już od 12 złotych. W ramach przerwy w pracy można także zamówić szybką przekąskę, w karcie dostępne są zapiekane pieczywa w różnych wariantach.

Wieczorową porą

Dla osób lubiących polskie jedzenie Kraków ma wiele propozycji, jednak żaden lokal nie może się równać z CK Browar. Restauracja idealnie nadaje się na wieczorną kolację, podczas której można zjeść smakowity posiłek, popijając go warzonym na miejscu piwem. Osoby preferujące wino mają do dyspozycji trunki różnych szczepów, pochodzące z całego świata.