Restauracja na każdą kieszeń

Wyjście na obiad do restauracji zwykle kojarzy się z dużym wydatkiem. Zwłaszcza restauracja w Krakowie może być tak kojarzona, ale z drugiej strony Kraków jest też miastem akademickim, gdzie mieszka lub przebywa bardzo duża grupa studentów, którzy nie ma co ukrywać, chcą zjeść tanio. Także turyści bardzo chętnie zwiedzają Kraków i stołują się w restauracjach. Nawet ta grupa osób chce zjeść dobrze, ale nie wydawać zbyt wiele, aby móc poświęcić środki na przykład na bilety wstępu do ciekawych muzeów.

Szybki i niedrogi obiad na mieście

CK Browar to restauracja w Krakowie, która znana jest ze specjałów kuchni galicyjskiej. Jednak można tu zjeść nie tylko pieczonego prosiaka. Wybór potraw z menu jest ogromny i znajdziemy w nim odpowiedzi na każdą kieszeń, nawet zgodną z budżetem studenta czy turysty podróżującego plecakiem przez świat. Nasza restauracja Kraków oferuje bardzo przystępne oferty obiadowe. W dni powszednie w porze lunchowej od 12 do 16 można zjeść dwudaniowy obiad w cenie od 12 złotych. Można też zjeść sałatkę, pierogi czy jedną z zapiekanych kanapek, które również są w kuszących cenach.

Miejsce do posiedzenia ze znajomymi

Sporo osób lubi się spotykać ze znajomymi na mieście. CK Browar to idealne miejsce, ponieważ oferujemy wytwarzane na miejscu piwo. Do wyboru są jasne, ciemne, pszeniczne i miodowe. Co sezon oferujemy też jedną dodatkową opcję do wyboru. Warto wiedzieć, że można zamówić ekonomiczną wersję aż 5 litrów piwa, która do podziału ze znajomymi wychodzi bardzo przyjemnie cenowo.