Restauracja idealna, żeby coś przekąsić

restauracja kraków ck browar piwo

Każdy ma czasem taki stan, że coś by zjadł, ale niekoniecznie jest głodny. CK Browar to idealne miejsce, aby coś przekąsić i nie musi to być od razu dwudaniowy obiad. Zawsze można zjeść tylko deser, które również podajemy czy napić się dobrej kawy.

Szybka przekąska

Nasza restauracja CK Browar Kraków jest przygotowana także dla osób, które w trakcie dnia nie mają czasu na klasyczny obiad, a jedynie krótką przerwę na lunch. Od poniedziałku do piątku między godzinami 12 a 16 można dostać lunch w super cenie. Zawsze można wybierać też po prostu z menu. Nasze chleby zapiekane można zamówić również na wynos, co jest idealną opcją, dla osób, które naprawdę się śpieszą. Mając więcej czasu, można skusić się na zupę, pierogi czy sałatkę.

Do kawy warto wybrać ciasto lub deser lodowy. Latem polecamy też kawę mrożoną serwowaną z gałką lodów i bitą śmietaną, polaną sosem czekoladowym, a w zimie gorącą czekoladę podawaną z bitą śmietaną i sosem malinowym.

Porcje idealne do piwa

Wstępując do CK Browar, nie można zapomnieć, że to restauracja w Krakowie oferująca piwo z mini browaru, które jest warzone na miejscu. Małe przekąski świetnie będą nadawały się też jako dodatek właśnie do piwa. Do wyboru są cztery rodzaje piw plus smak sezonowy. Natomiast najchętniej wybierane przekąski to choćby różne kiełbasy z dodatkami czy pikantne skrzydełka z kurczaka albo paski z kurczaka podawane z sosem. Zawsze można zamówić ziemniaki zapiekane czy klasyczne frytki. Będą idealnie nie tylko jako przekąska do piwa, ale też na tak zwany mały głód.