Pyszna kolacja i piwo w CK Browar

restauracja w krakowie ck browar

Wyjście na kolację do restauracji CK Browar to zawsze przyjemność. Jednak z przyjemnością gościmy też osoby, które przychodzą do naszego pubu czy klubu. Wieczór można zacząć od smacznej kolacji, którą zakończyć wato naszym lokalnym piwem, które warzone jest na miejscu w mini browarze. W karcie dań widnieje bardzo wiele pozycji, jakie zapewnią nam wyśmienitą kolację, ale też nadają się na przekąski do piwa. Jeśli przychodzimy do pubu tylko z myślą o wypiciu piwa ze znajomymi, będą one świetnym wyborem.

Kolacja w renomowanej restauracji

Specjalnością szefa kuchni w restauracji CK Browar jest kuchnia galicyjska. Jednak stawiamy na różnorodność potraw, dlatego można u nas zjeść pożywne zupy, ale też lekkie sałatki z grillowany kurczakiem czy składające się z samych warzyw. Popularny są też sznycel po wiedeńsku, długo duszona wołowina czy golonka. Zamówić można grillowane mięsa czy ryby. Można też po prostu zamówić domowe pierogi. Od nas nikt nie wychodzi głodny.

Pyszne przekąski idealne do piwa

Dużo osób po prostu lubi coś podjadać rozmawiając ze znajomymi i pijąc piwo. W CK Browar można znaleźć coś smaczniejszego niż orzeszki czy chipsy ziemniaczane. Do naszych warzonych na miejscu piw oferujemy lokalne przysmaki oraz kuchnię galicyjską. Nasze piwa to piwa ciemne, jasne, pszenne i miodowe, a także oferujemy dwa rodzaje piw sezonowych, o które trzeba zapytać obsługę. Wybierać można wśród różnych dodatków. Popularne są oczywiście frytki, ale polecamy też pikantne skrzydełka z kurczaka w chrupiącej panierce, chleby zapiekane w tym w wersji wegetariańskiej, czy też tatar z befsztyku. Wśród regionalnych przysmaków polecamy też ser owczy podawany ze świeżym chlebem i kiszonymi ogórkami.