Pub czy restauracja? Już nie musisz wybierać

Czasami sami możemy nie wiedzieć, do jakiego lokalu chcemy wyjść wieczorem. Ponadto, jeśli wychodzimy z większą grupą znajomych, część osób może chcieć zjeść najpierw kolację, a drugiej wystarczą tylko jakieś przekąski. Dlatego CK Browar to najlepsze miejsca na wypady ze znajomymi, ponieważ u nas funkcjonują restauracja, pub i klub. Można po prostu zamówić warzone na miejscu piwo i zjeść kolację lub wybrać tylko kolorowego drinka.

Pub z piwem warzonym na miejscu

CK Browar znany jest między innymi dzięki naszemu piwu. Mogą Państwo zamówić piwo Jasne, Ciemne, Pszeniczne i Miodowe. Oferujemy też piwa sezonowe, jednak tutaj oferta się zmienia co jakiś czas, dlatego warto zapytać obsługę o piwo, które jest aktualnie dostępne. Zapytać można również o możliwość wejścia do mini browaru! Jak najbardziej mogą Państwo zobaczyć cały proces produkcji piwa, które podajemy pod swoją marką. Nasze piwa warzone są na podstawie tradycyjnej receptury, dzięki czemu otrzymujemy trunek bez konserwantów, który ma unikatowy smak.

Restauracja z tradycjami

CK Browar to także restauracja, w której można zjeść lunch, obiad, czy kolację, a nawet wydać przyjęcie weselne czy imprezę urodzinową. Oprócz przekąsek smakujących wybornie z lokalnym piwem oferujemy prawdziwe rarytasy kuchni polskiej i galicyjskiej. W tym doskonałą dziczyznę przyrządzaną według specjalnej receptury. Warto spróbować Półmiska Myśliwego, gdzie znajdziemy mięsa kaczki, dziki i sarny, a do tego podawane są placki ziemniaczane i blanszowane warzywa. Dziczyzna dostępna jest też w ramach pojedynczych dań jak pieczeń z dzika po myśliwsku.