Pub CK Browar – idealne miejsce na wieczorne piwo

CK Browar to miejsce, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną, jedząc razem smaczny obiad, ale też idealna miejscówka, aby wyskoczyć na piwo. Wieczorem po całym dniu pracy lub w weekendy wiele osób lubi po prostu spotkać się, aby porozmawiać i napić się wyjątkowych trunków. Takie spędzanie czasu jest bardzo popularne. Pub CK Browar oferuje wiele miejsc siedzących, aby móc spotkać się w małym gronie, ale też urządzić sobie wieczór wśród dużej liczby znajomych.

Piwo warzone na miejscu

Specjalnością CK Browar jest piwo warzone na miejscu. Pub ma swój własny mini browar, z którego pochodzą piwa Jasne, Ciemne, Pszenne i Miodowe. Warto zapytać obsługę o piwo sezonowe, ponieważ i takie pojawia się w naszej ofercie. Można też zamówić degustację piw albo od razu wybrać kufel tego rodzaju, który zwykle najbardziej nam smakuje. W CK Browar można też wejść do mini browaru i zobaczyć proces warzenia piwa na własne oczy. Dla każdej osoby, która lubi ten trunek z pewnością będzie to fajne przeżycie.

Przekąski idealne do piwa

Oprócz lunchów czy dań typowo obiadowych, restauracji CK Browar serwuje też przekąski w sam raz do piwa. Z piwem świetnie smakują pikantne skrzydełka czy frytki, ale polecamy też płytę lub półmisek przekąsek mięsnych podawanych z frytkami, lub ziemniakami. Także popularnością cieszy się karczek grillowany z cebulką. W towarzystwie piwa świetnie będzie smakować też golonka z piwną skórką. W menu można znaleźć bardzo dużo propozycji, które smakowo dobrze komponują się z piwem.