Przyjęcie komunijne w restauracji

Wiosna i wczesne lato to sezon przyjęć komunijnych. Pierwsza komunia święta to nie tylko bardzo ważny dzień dla dziecka, ale i dla jego rodziców. Wiele osób decyduje się na zorganizowanie obiady czy małego przyjęcia, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Nasza restauracja w Krakowie oferuje stoliki w restauracji na specjalny obiad czy możliwość wynajęcia osobnej sali dla większej grupy osób.

Wyjątkowe przyjęcia, w wyjątkowym miejscu

CK Browar to nie tylko mini browar i pub, ale też wyjątkowa restauracja z klimatem. Można u nas zorganizować zarówno mały rodzinny obiad, jak i imprezę zamkniętą. Menu CK Browar oferuje bardzo różne propozycje, w tym dla młodych niejadków. Warto jednak zarezerwować stolik lub salę z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że takie przyjęcie się uda.

W wypadku rodzinnego obiadu można zarezerwować stolik z niewielkim wyprzedzeniem. Natomiast jeśli organizujemy duże przyjęcie komunijne, gdzie obecnych będzie kilkanaście – kilkadziesiąt osób warto dokonać rezerwacji o wiele wcześniej, a najlepiej, gdy tylko potwierdzimy datę uroczystości.

Dwie sale prywatne do dyspozycji gości

Nasza restauracja CK Browar oferuje dwie sale prywatne. Sala myśliwska będzie idealna do przytulnej, kameralnej imprezy rodzinnej. Wystrój zapada w pamięć na długo, a obecne dzieci z pewnością zainteresuje choćby ozdobne poroże jeleni, które jest jedną z dekoracji w tej sali. Z kolei druga sala – rycerska zmieści spokojnie nawet 30 osób, dlatego oferowana jest na nieco większe przyjęcia. Dokonując rezerwacji, można też przedyskutować menu, aby dopiąć przyjęcie na ostatni guzik.