Przyjęcie firmowe w Krakowie – tutaj zorganizujesz je z klasą

Na kulinarnej mapie Krakowie znajduje się wiele restauracji. Jednak nie każda z nich ma do zaoferowania tak niepowtarzalnego i wyjątkowego wnętrza jak CK Browar, mieszczący się w samym sercu Starego Krakowa. To niewątpliwie nie tylko dobry pub w Krakowie, ale przede wszystkim restauracja, wyróżniająca się fantastyczną kuchnią oraz atmosferą, która znajdzie uznanie nawet wśród najbardziej wymagających gości.

Właśnie dlatego to doskonałe miejsce na zorganizowanie bankietu bądź imprezy firmowej dla wszystkich pracowników. CK Browar dysponuje dwoma salami, a każda z nich urządzona została w odmiennym stylu. Sala Myśliwska udekorowana jest skórami oraz porożami i doskonale sprawdzi się na kameralne spotkanie. Natomiast w średniowiecznej Sali Rycerskiej mieszczą się własnoręcznie rzeźbione stoły oraz krzesła, co będzie doskonałym tłem dla wytwornych przyjęć czy bankietów. Dzięki panującej tu atmosferze goście będą mogli poczuć się wyjątkowo.

Co do zaoferowania ma CK Browar?

Oprócz efektownych wnętrz CK Browar słynie przede wszystkim z własnoręcznego ważenia dobrego piwa według tradycyjnych receptur oraz z wyśmienitego jedzenia. Zjecie tu przede wszystkim specjały kuchni polskiej oraz austro-węgierskiej. Menu skomponowane jest w taki sposób, że każdy znajdzie coś dla Ciebie. Oferujemy bowiem smaczne przekąski, pasujące do piwa, ale również firmowe dania, do których zaliczają się między innymi golonka czy żeberka zapiekane w miodzie.