Początek roku akademickiego w CK Browar

Październik jest nie tylko pierwszym miesiącem złotej, polskiej jesieni, ale też okresem, na który przypada początek roku akademickiego. Dzięki temu większe miasta, takie jak Kraków, na nowo zaludniają się tłumami młodych osób, które studiują na jednej z wielu lokalnych uczelni wyższych. Po wakacjach każdy ma wiele historii do opowiedzenia znajomym, a nie ma lepszego miejsca na wieczorną biesiadę studencką niż CK Browar.

Pyszne dania w przystępnej cenie

W naszej restauracji w Krakowie zdajemy sobie sprawę, że akademicka młodzież ma ograniczony budżet, dlatego w naszym menu dostępne są również potrawy w bardzo przystępnych cenach. Są to przede wszystkim kultowe pierogi ruskie, wyśmienite zupy, czy smakowite przekąski. Na szczególną uwagę zasługują również nasze zapiekane kanapki, które smakują wybornie zarówno na miejscu, jak i na wynos – w przerwie między zajęciami. Do wyboru nasi goście mają kanapkę z kaszanką, jajecznicą, boczkiem, czy z salami. Bardziej wygłodniali studenci mogą każdego dnia skorzystać z naszej oferty lunchowej, składającej się ze smakowitej zupy oraz drugiego dania – cena zestawu już od 12 złotych.

O każdej porze dnia i wieczora studenci mogą zamawiać również nasze smakowite piwa, które warzymy na miejscu według tradycyjnych, galicyjskich receptur. Do wyboru piwo jasne, ciemne pszeniczne oraz miodowe, jak również piwo sezonowe – latem orzeźwiające natomiast zimą rozgrzewające. W menu nie zabrakło też pozycji dla amatorów kolorowych drinków z alkoholem i bez.