Czasami, gdy zaczynamy planować imprezę orientujemy się, że nasze mieszkanie będzie za małe. I co wtedy? Warto skorzystać z restauracji w centrum Krakowa – CK Browar. Dlaczego Kraków to świetne miejsce co zorganizowania imprezy? Na każdym kroku w mieście czuć powiew artyzmu i unikatowej kultury. Nie ma drugiego takiego miasta na świecie. Dlatego nawet osoby z drugiego końca Polski bardzo chętnie przyjeżdżają tu z myślą choćby o uczczeniu swoich urodzin. Mieszkańcy też bardzo chętnie wybierają restauracje w Krakowie zamiast organizowania przyjęć w domu.

Wynajmij salę odpowiednio wcześniej

Planując imprezę kameralną dla 10-30 osób zawsze trzeba z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji. Udostępniamy taką możliwość w naszej restauracji CK Browar nie tylko dla konkretnych stolików. Można wynająć kameralne sale. Do wyboru są dwie: Sala Myśliwska, która jak nazwa wskazuje utrzymana jest w myśliwskim stylu. Będzie ona idealna dla mniejszej liczby gości. Druga sala, którą można zarezerwować to Sala Rycerska, która też urządzona jest wedle swojej nazwy. Atrakcją są między innymi ręcznie rzeźbione stoły. Istnieje możliwość zamówienia też specjalnego dania jak pieczony indyk z pieca czy pieczonego prosiaka.

Prosto z restauracji do klubu

W CK Browar dbamy o to, aby dostępne były wszystkie możliwe atrakcje każdej imprezy. Druga strona lokalu to Club Laboratorium! Dlatego po spędzeniu wieczoru na kolacji w gronie znajomych można spędzić kolejną część nocy na imprezie w renomowanym klubie. Oferujemy piwa z własnego mini browaru oraz mnóstwo wykwintnych i popularnych drinków. W klubie można bawić się przy muzyce puszczanej przez DJ.