Piwo z mini browaru

Planując wieczorne wyjścia ze znajomymi do restauracji czy pubu, warto w planach uwzględnić dobre piwo. Wbrew pozorom nie tylko mężczyźni chętnie skorzystają z takiego zaproszenia. Bardzo duża część pań także lubi dobre piwo i to nie tylko smakowe. Po smacznej kolacji kufel dobrego piwa pomoże się zrelaksować i umili pogaduszki. Zawsze można pójść tylko na piwo i przekąski, które umilą spędzany razem czas.

Oryginalne piwo z własnego browaru

Nasza restauracja CK Browar może pochwalić się własnym mini browarem. Oprócz piwa serwujemy też smaczne kolacje czy przekąski, które świetnie komponują się ze smakiem aromatycznego piwa. Można tutaj spędzić nie tylko wieczór, ale i część nocy, ponieważ jako jedna z niewielu, nasza restauracja w Krakowie połączona jest z działaniem pubu.

Piwo warzone w mini browarze to nasz popisowy napitek. Browar warzymy na miejscu na bazie starych receptur. Do wyboru są różne rodzaje piwa od jasnych, po ciemne, a nawet miodowe czy pszeniczne. Zawsze nasza restauracja oferuje też jedno piwo sezonowe, które zmienia się wraz z nadejściem nowej pory roku.

Nie tylko piwa są tutaj znakomite. Przekąski, które z założenia mają być dodatkami dobrze smakującymi z tym trunkiem, także są bardzo dobre. Zamawiać można różne dodatki: od tradycyjnego chleba ze smalcem, po przekąski na ciepło jak skrzydełka z kurczaka. Nawet jeśli postanowiliśmy przyjść tylko na piwo, a nagle zrobimy się głodni, to bez problemu znajdziemy smakołyki i pasujące smakiem do piwa, i pozwalające zaspokoić wieczorny głód.